• To kompleksowa oferta dla szkół
  • Niebieskie Migdały w słonecznej Hiszpanii, na plażach Costa Blanca
  • To oferta idealna dla ciebie w każdej porze roku
  • To świetne miejsce do letniego wypoczynku
  • To świetne miejsce na relaks w każdym wieku

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Noclegi w Okunince

Nasz obiekt restauracja

  

Przestronna Migdałowa Restauracja z kominkiem, została urządzona w śródziemnomorskim stylu oraz wyposażona w profesjonalny system nagłaśniający, kolorofony oraz miejsce do tańczenia. Niezawodna i miła obsługa, dancingi z muzyką na żywo i wieczorne karaoke umilą Państwu wakacyjne wieczory w restauracji. Dla dzieci przygotowaliśmy kącik zabaw z mnóstwem atrakcji.

 

Menu naszej restauracji cechuje sezonowość i dobieranie produktów tylko najwyższej klasy. Wkraczając w progi restauracji nigdy do końca nie wiemy jaka niespodzianka nas tam spotka. Tak jak zmieniają się pory roku tak też zmienia się menu naszej restauracji. Ta różnorodność pozwala Gościom poczuć się wyjątkowo i umożliwia ciągłe poznawanie nowych smaków i docenianie tego co proste i nasze nie tylko polskie ale również lokalne.

 

Słoneczny Kawiarniany Taras bez wątpienia jest doskonałym miejscem spotkań towarzyskich i rodzinnych. Otoczony zielenią, z widokiem na plażę oraz basen, pozwoli odprężyć się przy filiżance wybornej kawy lub herbaty i słodkim deserze.

 

Grillowisko to zaciszne miejsce otoczone zielenią, tu mogą Państwo odpocząć i zrelaksować się przy organizowanych przez nas integracyjnych ogniskach lub grillach.

 

Ponadto wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Gości, oferujemy organizację:

  • bankietów i imprez integracyjnych,
  • przyjęć weselnych, komunii, chrzcin oraz imprez okolicznościowych,
  • posiłków konferencyjnych i śniadań biznesowych.

 

Opracujemy kompleksowy program imprezy począwszy od aranżacji pomieszczenia i dekoracji stołów, po różnego rodzaju dodatkowe atrakcje.