• To kompleksowa oferta dla szkół
  • Niebieskie Migdały w słonecznej Hiszpanii, na plażach Costa Blanca
  • To oferta idealna dla ciebie w każdej porze roku
  • To świetne miejsce do letniego wypoczynku
  • To świetne miejsce na relaks w każdym wieku

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Noclegi w Okunince

Nasz obiekt basen

  

Co powiecie Państwo na porcję najprzyjemniejszej aktywności fizycznej? Oferujemy relaks i aktywny wypoczynek w nowoczesnym basenie, gdzie można popływać aby dodać sobie energii, odprężyć się po całym dniu lub po prostu cudownie leniuchować i zażywać słonecznych kąpieli na leżakach ustawionych wzdłuż basenu.

 

Nasz klubowy basen o wymiarach 25m x 7,5m, głębokości od 0,5 do 1,3 m z możliwością podgrzewania wody, to idealna propozycja aktywnego wypoczynku dla całej rodziny. Dorośli i starsze dzieci mogą swobodnie popływać i poszaleć w wodzie, a maluchy popluskać się w brodziku z gejzerem i zjeżdżalnią. Basen wyposażony jest w otwierany dach, który pozwala na korzystanie z basenu niezależnie od pogody i pory roku. W ciągu kilku sekund basen kryty można zamienić w basen odkryty. W pobliżu basenu znajduje się plaża ze złocistym piaskiem, palmami, leżakami i mini placem zabaw dla dzieci.

 

Komfort Gości to dla nas absolutny priorytet, dlatego przez cały czas na basenie obecny jest doświadczony ratownik, który czuwa nad bezpieczeństwem dużych i małych pływaków.

 

CENNIK BASENU:

Dla Gości Klubu Niebieskie Migdały – bezpłatnie!

Dla Gości z zewnątrz: dorośli 8zł/h, dzieci 7zł/h.